mgr psychologii Marta Kozak

 

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam Kurs podstawowy terapii systemowej rodzin, małżeńskiej, indywidualnej i grupowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej( atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Ukończyłam również roczne szkolenie w Terapii Poznawczo- behawioralnej zaburzeń u osób dorosłych.

 

Moją praktykę psychologiczną rozpoczęłam w Fundacji Opieka i Troska gdzie prowadziłam warsztaty psychoedukacyjne oraz konsultacje psychologiczne dla osób chorujących psychicznie. Równolegle współpracowałam z dr Marią Popkiewicz- Ciesielską ówczesną wykładowcą UW, terapeutą z wieloletnim stażem. Pod okiem Pani doktor zdobywałam i doskonaliłam swoje umiejętności terapeutyczne. Do dziś dnia korzystam z doświadczenia oraz superwizji dr Ciesielskiej.

 

Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w wyżej wspomnianej Fundacji Opieka I Troska oraz w prywatnym gabinecie. Mam doświadczenie w pracy indywidualnej oraz grupowej. W latach 2011-2012 prowadziłam „Warsztaty Samorozwoju dla Kobiet w depresji".

 

Stale doskonale swoje umiejętności terapeutyczne. W swojej pracy kieruje się zasadami etycznymi zgodnymi z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa, ustanowionym przez Polskie Towarzystwo

 

Loading images
loading
cert01 cert02 cert03

 

 

Kontakt

mgr Marta Kozak
tel. 512 184 402
 
Adres:
ul. Popowicka 64/17
54-210 Wrocław